Downy kwietnia Fresh Softner Fabric Liquid, 51-Uncja butelek z tworzyw sztucznych (2 sztuki) [Amazon Frustracja-Free Packaging]

Czuje się bardziej związany z bardzo puszyste kwietnia świeże, słonecznych, kwiatowy zapach, który był w domach od pokoleń. bardzo puszyste jest naszą wiodącą do zmiękczania tkanin, opracowane, aby zachować ubraniaelektrostatycznymi.
Najbardziej pomocne Opinie klientów 6 z 6 osób uznało tę recenzję za pomocną. Nowy zapach jest straszny Josh Carter nowy zapach Downy kwietnia Fresh z zapachowe Perły nie jest oryginalne Downy wszyscy znamy i kochamy. P u0026amp; G zmieniła zapach, a nowy zapach jest trudny do opisania.

To zbyt kwiatowy, słodkawy.

To dosłownie mdłości

do mnie. Kiedy był używany, nie mogłem być w pralni. Teraz mam dwie butelki obrzydliwe produktu nie wiem, co zrobić z. Pewnie to wysypisko.

Używam tego samego płynu do płukania do 20 lat. Teraz będę musiała znaleźć inną. To jest

naprawdę dissapointing.

1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Wielki subskrypcji! Przez Jem Nienawidzę dźwiga duże butelki

detergentu i zmiękczania od sklepu spożywczego. Usługa firmy Amazon abonamentu

jest fantastyczne – zwłaszcza dla tych z premierem kont. Downy jest dokładnie to, co można kupić w sklepie, za porównywalną cenę.

To wydana

prawo do moich drzwi, a opakowanie jest naprawdę „frustracji darmo”. Okno otwarte łatwo i butelki podniósł prosto. Plus, to miłe, że można ustalić inny harmonogram dla mojego zmiękczania – który jedzie szybciej niż moje detergentu, Era 2x Ultra 96 u200bu200bładunków, 150,0 uncji butelki (2 sztuki). 2 z 3 osób uznało tę recenzję

za

pomocną. „Ultra Downy, bowiem”! Przez Pimpdawg Kupiłem ten pkt 2 rozwiązać zagranicznych

barwnika kwestii zapachu dręczy moje przyciemnić clothes.Though tego produktu rozwiązania tych problemów, to jednak stworzył nowe, pachnie

uber głośno się! Więc jeśli nie swoje oppposed 2 obrażania publicznej , lekceważenie Kupując ten produkt. Zobacz wszystkie 10 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 1431 w Brand Zdrowie i Uroda: Downy Opublikowany: 2010-08-04 Data wydania: 2010-07-12 Ilość przedmiotów: 2 Wymiary: 10.79 „hx 5,47” wx 3,71 „l, 3,97 kg Wyposażenie statków w opakowanie z certyfikatem Frustracja-Free napełnia tkanin z miękkość tak czują się tak dobrze, jak wyglądają walczy brzydkie statycznie przylegającego Pomaga zredukować zmarszczki vs prowadzi regularne

detergentu tylko 3 razy

dłużej świeżość i do 33% więcej ładunków vs pokoje Skoncentrowany Downy kwietnia świeży