Kensington K72356US Mouse-in-a-Box USB Mysz, Black

Comfort spełnia prostota! Kensington Mysz · się · A · Box USB zapewnia niezawodną wydajność optyczna mysz za bardzo atrakcyjną cenę i jest całkowicie plug and play więc działa z komputerem, od razu po wyjęciu z pudełka-gwarantowane! Jestdługie dokumenty czy strony internetowe. Fantastyczny funkcjonalność niesamowite ceny.
Amazon

Sales Rank: # 224 w

Consumer Electronics Kolor: Czarny Marka: Kensington Model: K72356US Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 8,28 „hx 4,18” wx 2.13 „l, 0,40 kg Funkcje Czujnik optyczny dla niezawodne sterowanie myszką, bez Rolka do czyszczenia błyskawicznie

przewijać długie dokumenty lub strony

internetowe Wygodne, zaokrąglony kształt, dla prawo-jak i leworęcznym wtyczkę USB i grać na obu komputerów PC i Mac Gwarantowana niezawodność z rozszerzonym 5-letnią gwarancję