MY SOFTWARE – baza danych

Platforma: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP Wydawca: MYSOFTWARE opakowania: Jewel Case łatwo wprowadzić Organizowanie i raportu informacyjnego. Wejdź i wydruku w 3 prostych 1Select StepsStep bazy danych. Wybierz spośród 20 baz danych, w tym kontakty klientówdanych z

najbardziej popularnych baz danych lub pozwolić nazwy pól Cię przez wprowadzanie danych. Łatwe

sortowanie i usuwanie duplikatów. Krok 3Print. Zobacz informacje

do raportu lub danych

wyjściowych do koperty etykiety lub karty. Organizowanie nigdy nie było tak proste funkcje Wstępnie zaprojektowane

szablony zarówno dla użytku osobistego 10000 obrazków clipart i 100 czcionek tabeli Uwagi do historii i do zrobienia filtra Sortuj pozycji i obliczania wskaźników i łącznej sformatowanych raportów

z każdego dostosowania szablonu raportu w tym tytuły raport sumy nagłówków i stopek dane klientów Drukuje i produktów listy

spersonalizowane emailCustomizing bazy danych jest łatwe.

Wpisz nazwę pola Określ typ pola Oblicz formuły liczbowych i pól waluty Kliknij przycisk OK i zorganizować etykiety drukowanie kopert

karty Rolodex i więcej. Wybieraj spośród setek różnych opcji wyjścia Określ pola do drukowania Personalizuj dodając własne Zaawansowane funkcje zarządzania kontaktami. Śledzenie komunikacji Wpisz przypomnienie Wyślij do 1000 spersonalizowane wiadomości na godzinę do nazwy w liście kontaktów.

Szybkie drukowanie raportów. Użyj jednej z sformatowanych raportów lub łatwo tworzyć własne tytuły raportu nagłówki kolumn sumy Wstaw numery stron oraz daty

Wymagania systemowe Windows 95/98/Me/NT/2000/XP Pentium 133 lub szybszy 32 MB RAM 40 MB wolnego miejsca na dysku VGA CD -ROM lub dysku atramentowe drukarki laserowe
Najbardziej pomocne Opinie klientów 19 z 20 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Wielkie za cenę By GoldDove Jestem skarbnikiem Cub Scouts i potrzebowałem czegoś bardzo podstawowego do śledzenia informacji dla dzieci. To pasowały. Jestem analityk systemów, a ja zaprojektowane i współpracował z wieloma bazami danych ponad 25 lat. I również nauczyć podstawowych klas SQL, więc bałam się kupić 6 dolarów bazy danych. Byłem mile zaskoczony. To było bardzo wygodne w pracy.

Posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak możliwość zmiany projektu bazy danych w każdym czasie, i wstępnie zaprojektowanych formularzy. Istnieje kilka drobnych błędów, takich jak nagłówki raportu koncentrują się

bez względu na to, a wybierając Left uzasadnić nie działa w ogóle. Ale jest to

świetny program, który realizuje podstawowe

to, czego potrzebowałem go, za bardzo małe pieniądze. Później Uwaga: Po pracy z nim

dłużej, I zorientowali się pozycjami. 4 z 4 osób uznało tę recenzję za pomocną. Zaktualizowana wersja nie mogłem znaleźć nigdzie indziej By Sherel kupiłem pierwszą wersję moje dane w 98. W końcu było już za stary, aby korzystać z aktualizacji systemu Windows. Mam szerokie listy członkostwa Musiałem zachować i naprawdę nie chcesz zresetować po raz czwarty. Znalezienie tej wersji zapisane dużo pracy jako plik z łatwością przenoszony i jest jedynym programem, znalazłem odpowiednie i wygodne w pracy.

Mam nadzieję, że nie zaktualizowane wersje na przyszłość, będę pewnie musiał aktualizacji.

1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Nie można go pobić do ceny. Edwin Becker Chciałem zrobić, to zachować mały inwentarza.

To było łatwe tworzenie plików i

przestrzegają moich rekordów. Zobacz wszystkie 5 opinie klientów …
Amazon Sales

Rank: # 38146 w Consumer Electronics Marka: MySoftWare Klasyfikacja ESRB: Wszyscy platformy: Windows XP Professional, Windows XP Home Edition, Windows 2000 Format: CD Wymiary: 0,44 kg Wyposażenie MY SOFTWARE – DATABASE.

Jeśli nie otworzył elementu można zwrócić do nas o zwrot, kredytu lub wymiany w ciągu 30 dni. Wejdź

i wydruku w 3 prostych StepsStep 1 Wybierz bazy danych. Wybierz spośród 20 baz danych, w tym kontakty, klientów, znajomych, dane o przedsiębiorstwie domu. Lub łatwo utworzyć

własne bazy danych.