Nieodłączną (Arabesque)

Życie pod dachem Reese Madaris czyni LaKenna James pozazdrościć każda kobieta w mieście. Ale oferta Reese z miejsca pobytu jest ściśle platonicznej-tylko do nowych condo

Kenna jest zakończona.

On nie ma pojęcia, że u200bu200bjego najlepszydo nowych condo

Kenna jest zakończona.

On nie ma pojęcia, że u200bu200bjego najlepszy przyjaciel został przyciągać go od czasów studiów, i Kenna plany to utrzymać way.Ever od jego Blade kuzyn ożenił, Reese stał Houston najbardziej pożądanych studiów licencjackich i magnesem dla

poszukiwaczy złota. Reese zwraca się do swojej tymczasowej współlokatora do datowania porady i nagle widzi Kenna za piękne, zmysłowe kobiety, ona jest. Choć Kenna boi się dać jej serce człowieka, który mógłby tak łatwo złamać, gdy

jej życie jest w niebezpieczeństwie, ona odkryć jak daleko Madaris człowiek pójdzie, kiedy stawką jest miłość …
Amazon Sales Rank: # 2284 w książki publikacji: 26.04.2011

Data wydania: 26.04.2011 Format: Liczba książek elektronicznych Kindle przedmiotów: 1