Podróżowanie z Granaty: Matka z córką Story

Introspekcji i piękne podwójny pamiętnik # 1 New York Times bestsellerowej powieści i jej daughterSue Monk Kidd dotknął miliony czytelników z jej powieści The Secret Life of Bees i Przewodniczący Syrenka i jej uznanie faktu.

W

tej intymnej wspomnienia dwóch, ona i jej córka Ann, oferty różnych perspektyw, jak pięćdziesiąt coś i dwadzieścia coś, każdy na dążeniu dodwadzieścia coś, każdy na dążeniu do przedefiniowania siebie i na nowo odkryć siebie. W latach 1998 i 2000, Sue Ann i podróży w całej Grecji i Francji. Sue, pochodzących uporać się z

procesem starzenia się,

złapany w twórczy próżni, pragnienie ponownego połączenia się z nią dorosła córka, stara się powiększyć wizję pszczół roi się w powieści.

Ann, właśnie ukończył college, złamane

serce i odrętwiały przez klasyczne pytanie, co zrobić ze swoim

życiem, zmaga się z bolesną depresji. W tym współcześnie Demeter i Persefony kronika mniej symboliczny i osobiste znaczenie tablicy inspirujących postaci i miejsca, ale także każdego do głosu, że najbardziej zmienny połączeń: więź z matką i córką. Mądry i związanych z książką o kobiecych progi, duchowego wzrostu i odnowy, Podróżowanie z Granaty jest zarówno

odsłaniając autoportret ukochanej autorki i jej córka pisarza w trakcie tworzenia, i doniosła

historia, która będzie rezonować z kobiet na całym świecie.
Amazon Sales Rank: # 108759 w Książki Opublikowany: 2009-09-08 Język oryginału: angielski

Ilość przedmiotów: 1 Oprawa: Książki 304 stron Funkcje ISBN13: 9780670021208 Stan: Nowy Uwagi: BRAND NEW Z WYDAWCA! Gwarancja 100% satysfakcji. Śledzenie znajdujące się w większości zamówień. Zł z Confidence! Miliony sprzedanych książek!