Steeltek Hampton Chrome i ceramiczne kosza

Połączenie ceramiki i chrom jest

wspaniałym wyrafinowany wygląd na kosz na śmieci czyste białe wygląd z 18/10 wykończenia ze stali nierdzewnej jest prostą i zaawansowaną najest prostą i zaawansowaną na master lub łazienka gości, jednak

na tyle

wszechstronny, na dziecko w łazience. Linie są miękkie wokół wszystkich krawędzi, co daje wrażenie ciepła do kolekcji. Wykonane z metalu mieszane w celu zapewnienia trwałego jakości i trwałości. Funkcjonalne i innowacyjnych w konkurencyjnej

cenie.

Dożywotnia gwarancja.
Najbardziej pomocne klienta recenzje 1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Nicea jakości – nawet żona była pod wrażeniem James Cooper odważył się „meble” zakupu bez zgody żony.

Niemniej jednak, że był pod wrażeniem stylu i jakości mojego wyboru. Ponadto jest dość ciężki – co nam się podoba. Zobacz wszystkie 1 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: #

139943 w Brand Home: Steeltek Model: BS-HA8 Wydany: 2005-01-01 Ilość przedmiotów: 1 Cechy Stylowe kosza uzupełnia gości lub wanną mistrza z Art Deco odwołania Wykonany z białej ceramiki z polerowanego chromu bazy cylindryczne Funkcje koszyka spalony obręczy i bazy Matching sztuk Hampton kolekcji są sprzedawane oddzielnie kosza środków 10 cm wysokości i 7

½ cm średnicy

na krawędzi