Warsztaty Obróbki Powierzchni: Poznaj 45 Mixed-Media Techniki

Podobne do pierwszego autorów bestsellerowej książki, warsztat Image Transfer, powierzchnia ta książka Workshop Leczenie oferuje równie imponujący ilość

technik i pomysłów na różne media obróbki powierzchni. Oprócz ponad 45 schodkowy są techniki,powierzchni. Oprócz ponad 45 schodkowy są techniki, projekty, które łączą w sobie techniki w gotowe dzieła sztuki są pokazane, jak również. Tradycyjne techniki, jak również nowe aplikacje, które nie zostały zbadane w innych książkach, takich jak korzystanie z

WonderUnder, wyciągnął papieru i gipsu ogniowo gazy są badane. Bogate przykłady z obu artystów pokazują, jak te same techniki mogą być wykorzystane w celu uzyskania bardzo różne wyniki i rozwiązywania problemów poprowadzi Cię do końca

aplikacji dla własnego dzieła.
Amazon Sales Rank: # 1480 w Książki wydania: 03.05.2011 Język oryginału: angielski Ilość

przedmiotów: 1 Oprawa: miękka 144 stron